For å gjøre terskelen enda litt lavere for å bidra, og for å gjøre det lettere å fordele ansvaret og oppgavene på flere i den fantastiske klubben vår, prøver vi derfor noe nytt. Med fare for å finne opp hjulet på ny, innfører vi derfor en teamstruktur i klubben vår.

Tanken er veldig enkel: 1. Det er lettere å si ja til å bidra innenfor et eller noen få områder, når du vet hva slags område det er og hva slags oppgaver du kan få. 2. Det er mer moro å gjøre ting om du gjør det sammen med andre flinke folk. Derfor samler vi en del oppgaver og ansvar i team. 3. Det er bedre å fordele litt ansvar på flere, enn mye på få.

 • Går du med en drøm om å starte en barnegruppe i OSVB?
 • Har du en gryende ide til det som kan bli en awesome turnering?
 • Skulle du ønske at spillerteltet på Norges Tour på Voldsløkka kunne vært eeeeenda litt fetere?
 • Savner du kostymeturneringen og vil ta i litt ekstra for at den skal komme tilbake?
 • Synes du det går litt for tregt i kiosken, og har en effektiviseringsstrategi?
 • Har du meninger om treningsopplegget for kommende sesong?
 • Har du mulighet til å låne billig minigraver til vårdugnad, sieru?
 • Opptatt SoMe og sånt?
 • Lyst til å jobbe for å få ned treningsavgiftene med å oppsøke og selge inn OSVB til potensielle sponsorer?
 • Lyst til å være med å plukke ut årets OSVB-kolleksjon?

Uansett om det er noe av dette eller andre ting du er interessert i, trenger vi deg! Under ser du en oversikt over hva som er tenkt og hva som finnes. Noe er nytt, noe er gammelt. Noen team har allerede en hovedansvarlig og er lett og hoppe inn i, andre trenger kanskje nettopp deg til å ta litt ekstra ansvar. Felles for alle er at de er viktige tannhjul i maskineriet som holder OSVB i gang.

Fordeler

 • Du får være med å gjøre verdens beste klubb enda litt bedre
 • Du får være med å påvirke ting du bryr deg om
 • Bidrar du fast i et utvalg gjennom hele sesongen, får du snike i køen på neste sesongs treninger!

Ta kontakt med en av oss i styret, eller send oss en e-post.

Bli medlem